Úvodní strana   O mně   Moje nabídka pro vás     Ceník     Kontakt  

 

 

Veronika GREGOROVÁ


 

 
 

 

Veronika GREGOROVÁ
e-mail: nemcina-vg@seznam.cz
telefon: +420 606 582 613


O MNĚ 

Z mého hobby, kterému jsem se věnovala již od základní školy, se stala součást mého pracovního života.

Už jako malá holka jsem snila o tom, že budu umět mluvit německy a budu jazyk uplatňovat ve své profesi. Tehdy mě ani nenapadlo, kdy a kde to bude. Věděla jsem jen to, že to bude, a zatím jsem si šla. Byla jsem prostě trochu jiná, většina mých spolužáků si vybrala angličtinu, ale pro mě byla němčina jasná volba.

Na základní škole jsem začala navštěvovat v druhé třídě kroužek německého jazyka. Vzpomínám si, jakou jsem měla radost, když jsem se naučila první slovíčka, a mohla se tím pochlubit mému dědovi. Na střední škole jsem studovala obor „Obchodník“, a vedle němčiny jsem studovala i anglický jazyk, ale pro mě byla jasná volba, že budu po maturitě dále pokračovat ve studiu. Vybrala jsem si 1 – leté pomaturitní studium německého jazyka v jazykové agentuře LIRA v Ústí .n. Orlicí, které jsem úspěšně zakončila zkouškou B1 pořádanou Geothe institutem. Pak jsem nastoupila do práce, kde jsem své znalosti uplatnila slovem i písmem. Byl to můj sen.

V roce 2013 po úspěšném složení přijímacích zkoušek na vysokou školu začala studovat obor „Management cestovního ruchu“.

Vedle studia jsem pomáhala s překlady svým známým a příbuzným a mému manželovi v jeho firmě.

Nyní pracuji ve firmě, kde je mojí každodenní součástí německý jazyk za což jsem velmi vděčná, a nabízí mi možnost neustále se zlepšovat a rozšiřovat slovní zásobu, a proto jsem se rozhodla pro zkoušku B2, kterou jsem absolvovala.

Uvidíme , co osud přinese dál.  Já jsem se rozhodla zřídit tyto webové stránky, abych nabídla své znalosti a zkušenosti.

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

© 2022 Veronika Gregorová & Lukáš Simon

doporučujeme také navštívit
Dovoz automobilů a jejich servis i náhradní díly zajistí Auto Gregi. Poštovní schránky nerezové i panelákové vyrábí fa. Simon.